Gde smo » Kontakt * Contact

Crvena zvezda osvojila pet zlatnih, devet srebrnih i pet bronzanih odličja na Prvenstvu Srbije u veslanju.

Prvog dana takmičenja državni prvaci postali su naši pioniri, pionirke i veterani.

Aleksa Kostić, Aleksa Mohor, Matija Lazić i Vuk Kašiković u četverac skulu za pionire (3:15.89)
Nina Vizi i Marta Popović u dubl skulu za pionirke (4:14.14)
Veteran Stojan Stojanović u skifu (4:57.76).

Drugog dana takmičenja državni prvaci postali su seniori i kadetkinje.

Dušan Slavnić u skifu za seniore
Jovana Arsić u skifu za seniorke (8:00.50)
Iva Lazić i Maša Bezbradica u dubl skulu za kadetkinje (7:53.92).

Vicešampioni

  1. Minja Vizi 1x KŽ (8.54,20),
  2. Slavko Savić 1x KM  (8.11,17),
  3. Ana Jokić, Iva Lazić, Minja Vizi, Maša Bezbradica u kategoriji 4x JŽ (7.15,93),
  4. Ana Jokić (CZV), Mina Savić (CZV), Nataša Đorđević (CZV), Marija Joksimović (GRA), Milica Vodogaz (GRA), Katarina Milenković (GRA), Ana Milinković (ZRE) 8+ Ž (7.46,19)
    Nina Vizi (CZV),
    kormilar Viktor Popović (CZV)
  5. Julijan Simović, Jovan Ljuna, Nikola Stevanić, Aleksandar Grbić, Stefan Lungulović, Petar Šavrljuga, Janko Milić, Ognjen Mitrović, i kormilar Boško Kostić 8+ KM (6.06,92),
  6. Marta Popović, Minja Vizi, Iva Lazić, Nina Vizi  4x KŽ  (7.43,05),
  7. Veljko Milovanović, Boris Dimitrijević 2x JM (6.48,04),
  8. Predrag Cvetković, Daniel Dalifi, Andrija, Jeftić, Ilija Nedović, Petar Bojović, Matija Muškatirović, Nemanja Graovac, Viktor Popović i kormilar Nemanja Sirković 8+ PM (3.32,82),
  9. Nikola Ljuna, Pavle Milić, Nikola Ristić, Jovan Hrnjak i kormilar Miloš Belović 4+ PM (3.45,24),
  10. Slavko Savić, Veljko Milovanović, Nikola Bakoč, Boris Dimitrijević 4X JM (6.23,73),
  11. Mihajlo Vujasinović (1952) G 1x V (5.02,61)

Bronzano odličje pripalo je

  1. Aleksa Popović, Nikola Cvijetić 2- SM (7.36,59)
  2. Jovana Arsić (CZV), Milica Vodogaz (GRA) 2x SŽ (7.39,65),
  3. Veljko Milovanović, Vukašin Pivač (GRA), Dušan Slavnić, Miloš Stanojević(TAM) 4- SM (6.18,13),
  4. Janko Milić, Petar Šavrljuga, Slavko Savić, Ognjen Mitrović 4- KM (6.37,27)
  5. Božidar Nikolić, Petar Šavrljuga, Nikola Uverić, Luka Ristić, Julijan Simović, Nikola Uverić, Nikola Bakoč, Janko Milić, Luka Lazarević i kormilar Boško Kostić 8+ JM (6.26,14)
  6. Petar Šavrljuga, Ognjen Mitrović, Nikola Uverić, Luka Lazarerević 4- JM (7.28,83)
Rezultate prvog dana Prvenstva Srbije možete preuzeti OVDE
Rezultate drugog dana Prvenstva Srbije možete preuzeti OVDE



Zahvaljujemo Urošu Vojnoviću na fotografijama

Sledeća regata

220 days until:
Svetski kup, Beograd (01.06)

Pretraga

Weather, 15 December
Belgrade Weather
0

High: 0° Low: -3°

Humidity: 97%

Wind: WSW - 7 KPH

Address: Ada Ciganlija 5, Beograd, Srbija
E-mail: vkczvezda@vkczvezda.rs;
Telephone: +381 11 3554652;Mobile Phone Number: +381 63 202758;