VKCZ

Zvezda na BIR-u 2021

Zvezda na BIR-u 2021
19 Apr

Prošlog vikenda u prestonici Srbije je održana tradicionalna Beogradska internacionalna regata (BIR) Trofej Beograda, koju zajednički organizuju Veslački savez Srbije, uz podršku Ministarstva omladine i sporta i Veslački savez Beograda, uz podršku Sekretarijata za omladinu i sport Grada Beograda i JP Ada Ciganlija.

Prvi dan beogradske internacionalne regate🔴⚪️🔴

Rezultati:

4xKŽ (Aleksandra Krstić i Sara petrović u kombinaciji sa devojkama iz Grafičara) 2. mesto🥈
2-JM (Viktor Popović i Predrag Cvetković) 2. mesto🥈
2-KM (Filip Milanović u kombinaciji sa vršnjakom iz Grafičara) 1. mesto🥇
4xPŽ (Lana Marinković u kombinaciji sa Grafičarom i Galebom) 2. mesto🥈
2xPM (Ognjen Todorović i Luka Maričić) 3. mesto 🥉
1xPM (Milan Cvetković) 1. mesto🥇
1xV (Miloš Kuzman i Mihajlo Vujasinović) 1. mesto u svojim starosnim kategorijama🥇
1xSŽ (Elena Sladojević) 3. mesto🥉
4xJŽ (Una Ilić i Isodora Đurović u kombinaciji sa veslačicama iz Danubiusa i Begeja) 2. mesto 🥈i Sofija Kocanović (u kombinaciji sa Grafičarom) 3. mesto🥉
4-SM (Stefan Leković, Pavle Aćimović, Nikola Stevanić i Ozren Petrović) 2. mesto🥈

Drugi dan Beogradske internacionalne regate🔴⚪️🔴

Rezultati:

2xSŽ (Elena Sladojević i Iva Lazić) 2. mesto🥈
2-SŽ (Dora Jovičić i Nika Jovičić) 1. mesto🥇
4xJM (Đorđe Ilić u kombinaciji sa Danubiusovim juniorima) 3. mesto🥉
4xPM (Marko Latinović, Milan Stevanović, Aleksandar Bućan i Luka Maričić) 2. mesto🥈
1xPŽ (Lana Marinković) 1. mesto🥇 (Sara Vitezović) 3. mesto🥉
4-JM (Aleksa Mohora, Pavle Aćimović, Predrag Cvetković i Viktor Popović) 2. mesto 🥈
4xKM (Bogdan Đurković i Filip Milanović u kombinaciji sa momcima iz Grafičara) 2. mesto🥈
2xKŽ (Lena Jovanović i Ana Carević) 1. mesto🥇
2x KŽ (Sara Petrović, Aleksandra Krstić) 3. mesto 🥉
2xJŽ (Isidora Đurović, Una Ilić) 2. mesto🥈

Takođe, čestitamo posadi pionirskog četverca skul koja je zauzela 4. mesto u finalu, svega 2 sekunde iza prvoplasirane posade (Dragoš Tulimirović, Igor Gverić, Ognjen Todorović i Milan Cvetković), juniorkama u finalu skifa (Mina Petrović i Sofija Kocanović), kombinovanoj posadi juniorskog dubl skula (Nikola Ljuna) i kadetskim posadama četverca bez kormilara i osmerca.


Bravo za sve učesnike i osvajače medalja i srećno u nastavku rada!


Pin It on Pinterest