In memoriam

In memoriam
25 Jun

Dragutin Stanković “Stane”, nas je napustio. Legenda našeg kluba je preminula 22.06.2021. godine i za sobom ostavlja veliku prazninu u srcima svoje porodice, cele uprave našeg kluba, ali i svih članova.

Stane je bio član kluba još od 50ih godina prošlog veka i celog života je učestvovao u funkcionisanju i dešavanjima na našem klubu. Bio je trojka u čuvenom zvezdinom četvercu koji su veslali “Mačori”.

Postigao je brojne uspehe, kako na klupskom, ali i reprezentativnom nivou, braneći boje kluba, ali i tadašnje Jugoslavije. “Takav je Stane.

U čamcu nikad ne popušta…Najborbeniji I najsnažniji član naše ekipe.” Budio si najbolje u svim ljudima oko sebe i svojim primerom pokazivao kako jedan veslač treba da se ponaša. Sada si ponovo sa svojim mačorima i sigurno ploviš Savom. Samo, pazite da opet ne udarite nekog ogromnog šarana. Nastavićeš da živiš kroz srca svoje porodice, ali i članova kluba.

Čika Stane, hvala na svemu!

Pin It on Pinterest