Donatorsko druženje

Donatorsko druženje
27 Aug

Veliko hvala za sve učesnike uspešnog donatorskog druženja u našem klubu!

Posebna zahvalnost za sledeće članove i prijatelje našeg kluba:

Bilo je još članova i prijatelja koji su učestvovali u akciji, a nismo stigli da ih ubeležimo, pa ih ovom prilikom pozivamo da se prijave, da bi ih uvrstili u spisak zahvalnosti, u ime svih veslača, trenera takmičarskog tima i Uprave Kluba.

Sakupljeno je preko 40.000 dinara od čega će se delom finansirati odlazak našeg Slavka Savića na EP za seniore do 23 godina koje se održava u Nemačkoj, a delom održavanje teretane – priprema za jesen/zimu 20/21. godine.

I dalje prikupljamo novac za popravku veslačke opreme takmičarskog tima

Dobrovoljne donacije može uplatiti na račun takmičarskog tima:

145-26223-70
svrha uplate – donacija za takmičarski tim.

We are raising money to repair the competition team’s rowing equipment.

“Donation for the competition team.”

Pin It on Pinterest